Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Sport >

predam lavicky


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 42
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Poľovnícka lavička

Poľovnícka lavička

- TOP - [30.9. 2026]
Predám poľovnícke lavičky. Výška sedenia 4m. Použitý nosný materiál 5x15cm. Na streche použitá kvalitná strešná fólia FATRAFOL 810/V 1,80 mm. Natretá vo farbe SLOVLUX. Odtieň podľa potreby.


500 €
Čadca
023 04
1591 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Masívny Multipress (Smith Machine) – Prerobený na ložiská

Masívny Multipress (Smith Machine) – Prerobený na ložiská

- [29.9. 2026]
Masívny Multipress (Smith Machine) – Prerobený na ložiská! Popis: Predám stabilný a masívny Multipress (Smith Machine). Stojan je v skvelom funkčnom stave, ideálny do domáceho fitka alebo posilňovne. Predáva sa BEZ lavičky a závaží (lavička a kotúče na fotke nie sú súčasťou ponuky). Vyle ...


450 €
Poprad
059 86
45 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Domáca posilňovacia lavica na predaj

Domáca posilňovacia lavica na predaj

- [29.9. 2026]
Predám domácu posilňovacia lavica typu Total Gym (alebo ekvivalent, napr. Duvlan Supergym), ktorá využíva hmotnosť vlastného tela a polohovateľnú koľajnicu na odpor pri cvičení.Princíp cvičenia: Odpor sa reguluje zmenou sklonu posuvnej lavičky, pričom cvičíte pomocou systému kladiek, lán a vlastnej ...


80 €
Piešťany
921 01
27 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Kladka na cvičenie

Kladka na cvičenie

- [29.9. 2026]
Predám kladku na cvičenie je to v podstate "adaptér" do lavičky (kukni moje dalšie inzeráty) Popis: 6-polohové nastavenie výšky kladky v rozsahu 215 – 230 cm 3 kolieska s ložiskami a vodiaci systém, ktorý zabraňuje vypadnutiu lanka Oceľové lanko s hrúbkou 0,4 cm, ukončené karabínou Drži ...


110 €
Púchov
020 01
27 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Profil polohovateľná lavica

Profil polohovateľná lavica

- [28.9. 2026]
Predám nové polohovateľné lavice 6 kusov. Nastaviteľná chrbtová opierka ako aj sedlová časť. Uhly označené v chrómovej časti. Váha Lavičky - 48 kg Možnosť kúpy aj za 276 €. Osobne v Štúrove alebo na dobierku. Pozrite ďalšie moje inzeráty.


340 €
Štúrovo
943 01
109 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavičky- benchpress, brucho, steper

Lavičky- benchpress, brucho, steper

- [27.9. 2026]
Predám málo používané lavičky, cena dohodou.


Dohodou
Topoľčany
956 13
33 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Multifunkčná lavička s kladkou  TREX SPORT  -  NOVÁ,TOP STAV

Multifunkčná lavička s kladkou TREX SPORT - NOVÁ,TOP STAV

- [25.9. 2026]
VOLAJTE: 0940100191 ! Dobrý deň,predám túto ako NOVÚ resp.ZÁNOVNÚ multifunkčnú lavicu s kladkou zn.TREX SPORT čiernej farby (NOVŠÍ model vylepšený o výsuvné stojany a stabilnejší s vyššou nosnosťou ako jeho starší predchodca) ! Lavička je v PERFEKTNOM, BEZCHYBNOM STAVE (TOP STAV) ! Cena no ...


119 €
Košice
040 12
97 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam lavicky

Predam lavicky

- [22.9. 2026]
predam dve lavicky na posilovanie ako na foto. Mozny osobny odber v PO.


30 €
Prešov
080 01
88 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Laminátový čln 340x125cm

Laminátový čln 340x125cm

- [22.9. 2026]
Predám dvojplášťový laminátový čln Trimaran 340 s trimaránovou konštrukciou trupu.Vďaka trimaránovej konštrukcii trupu má čln výborné plavebné vlastnosti, dobrú smerovú stabilitu a veľmi dobrú stablitu na hladine aj vo vyšších vlnách. Čln je prispôsobený pre použitie elektromotora alebo spaľovacieho ...


1 089 €
Trenčín
911 01
89 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám Čln Gladiator330

Predám Čln Gladiator330

- [20.9. 2026]
Predám nafukovací čln gladiator 330 s domplnkami (700€) a motor honda 2.3hp ( vzduchom chladený, integrovaná nádrž - 300€) Spolu za 900€ Nebol ani raz na vode, kopec doplnkov vo výbave vidieť na fotkách ako sú polstrované lavičky s úložným priestorom, vak v prednej časti, prekrytie prednej časti, b ...


900 €
Košice
040 17
163 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

- [19.9. 2026]
Predám posilňovacie vybavenie Priemer kotúčov ,ktoré predávam samostatne je 20mm 2 x 20kg kotúč Energetics 92€ 2,3€/kg 2 x 20kg kotúč Domyos 92€ 2,3€/kg 2 x 10kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 10kg kotúč Fitforce 92€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Fitforce ...


V texte
Žilina
013 41
264 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Polohovateľná lavica 0-85 stupňov

Polohovateľná lavica 0-85 stupňov

- TOP - [17.9. 2026]
Predám nový model poloprofesionálnej Polohovacej lavičky na cvičenie - bench lavica - v časti chrbta užšia opierka - uhol od 0-85 stupňov - váha cca 37kg - protišmykový poťah - kolieska pre ľahký posun Osobne vo Veľkom Záluží alebo doprava po dohode. Kontakt: 0940843639 ostatné moje inzeráty: TSR ...


260 €
Nitra
951 35
2322 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavička bench press

Lavička bench press

- [16.9. 2026]
Predám poctivý masívny benchpres vyrobený s jaklov 50x50. Ležadlo obsite ribstop látkou (vodeodolná, oderu odolná). Lavička je masívna, takže iba osoby odber (dá sa rozobrať (viz foto) vojde sa do osobného auta) . Rozmery lavičky 140x123cm Min výška drziakov 88cm Max výška drziakov 112cm Rozteč drž ...


90 €
Gelnica
055 52
144 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavička na cvičenie

Lavička na cvičenie

- [14.9. 2026]
predam lavicky na cvičenie - používané, osobný odber Jedna lavička 30 Spolu za 50


30 €
Prešov
082 05
366 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
prívlačový komplet

prívlačový komplet

- [14.9. 2026]
Predám kompletnú prívlačovú výbavu vhodnú pre začiatočníka aj pokročilého rybára. Set obsahuje všetko potrebné na lov dravcov – stačí zobrať k vode a chytať. púvodná cena vyše 450 eur Obsah setu: Veľká rybárska taška priestranná, viac priehradiek pevná konštrukcia, vhodná na prenášanie kompl ...


Ponúknite
Bratislava
811 01
332 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Sada:Univerzálna lavička+2v1 Bradlá nastenu MARBO SPORT-NOVÉ

Sada:Univerzálna lavička+2v1 Bradlá nastenu MARBO SPORT-NOVÉ

- [10.9. 2026]
VOLAJTE: 0940100191 ! Dobrý deň,predám túto nevyužívanú ako NOVÚ resp.ZÁNOVNÚ sadu/set: univerzálnu polohovateľnú lavicu s vysokou nosnosťou a 2v1 bradlá a prednosy na brucho od rovnakej značky aj série MARBO SPORT červeno-čiernej farebnej kombinácií. Lavička a bradlá sú v PERFEKTNOM, BEZCHYBNOM ...


199 €
Košice
040 12
238 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Kolibri km330d

Kolibri km330d

- [9.9. 2026]
Predám kolibri km330d čln ma kyl ,mám ho 3 roky na vode pár krat má prepravné kolieska a zospodu je oblepený proti poškriabaniu drevená podlaha vystužená ,padla a lavičky .


580 €
Svidník
089 01
313 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavička na brucho Body solid

Lavička na brucho Body solid

- [9.9. 2026]
Predám profesionálnu lavičku na posilňovanie brucha Body-Solid GAB-60. Váha lavičky 21 kg Nostnost 272 kg Rozmery d135 x š60 x v130 cm Lavička je v zachovalom stave, plne funkčná a pripravená na používanie. Ponúka až 12 polôh nastavenia sklonu od 0° do 45°, vďaka čomu si môžete prispôsobiť nároč ...


99 €
Košice
040 23
138 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Multifunkčná lavička

Multifunkčná lavička

- [5.9. 2026]
Predám /4 kusy/multifunkčnú profesionálu nastaviteľnu lavicu. Dá sa nastaviť do siedmich polôh operadla (od horizontálnej do 90°) a piatich uhlov sedadla (od -15° do 45°). Vďaka funkcii nulovej medzery sa dá sedák posúvať dopredu alebo dozadu, čím sa eliminuje medzera medzi vankúšmi v akejkoľvek pol ...


365 €
Štúrovo
943 01
1322 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
lavička na cvičenie posilovanie

lavička na cvičenie posilovanie

- [5.9. 2026]
predám lavičku na cvičenie polohovacia cena 45 eur lavička je v zánovnom stave nezničená nepoškodená osobný odber kontakt mail.


45 €
Galanta
925 28
138 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Sport celkom: 62594, za 24 hodín: 2209

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko