Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Sport >

predám 762x39


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 30
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Guľovnica 7,62x39

Guľovnica 7,62x39

- [2.10. 2026]
predám guľovnicu Ruger American druhej generácie kaliber 7,62x39. Kupovaná pred cca rokom ale nevyužívaná . Stav novej zbrane . Raz na strelnici a dvakrát v revíry . Možnosť predaja spolu s Pard DS35 . Pre viac info volať . Cena zbrane 749 € . Spolu s nočným 1200€


749 €
Prešov
082 32
38 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Strelivo 7.62x39 cena 0,36c/ks

Strelivo 7.62x39 cena 0,36c/ks

- [1.10. 2026]
Kontakt: +421 940 988 040 Predam strelivo 7,62x 39mm C.I.P. Balene po 1200ks. Cena ks 0.36€/ks = 432€ Odber: TN, NM, MY, Brezova p Bradlom Predaj mozny iba opravnenemu držiteľovi prislusnej kategorie. Nutne predlozit ZP + KZ


V texte
Trenčín
911 08
42 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
7,62x39 CIP strelivo

7,62x39 CIP strelivo

- [1.10. 2026]
Dobry den, predam Ruske cipovane strelivo kal. 7.62x39 balene po 500ks cena 0.39 eur/ks mozna mnozstevna zlava od 2000ks v pripade zaujmu k dispozicii aj ine kalibre ako .22lr, .223 rem, 9x19, 7,65Br, 12/70


V texte
Žilina
010 01
52 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zbk 110, v ráži 7,62x39 a 222 rem.

Zbk 110, v ráži 7,62x39 a 222 rem.

- [28.9. 2026]
predám výnimočnú jednoranovú gulovnicu zbk 110. Orechová pažba. Sú k nej dve vymeniteľné hlavne. 1-222 rem. klasická. 2-7.62x39 ktorá má aj závit na tlmič 14x1. Vhodná na subsonic. Zbraň v zachovalom stave. Možnosť predaja aj z puškohľadom nemeckej výroby Seeadler hrubé T. 6x40.+100 eur. Tel. 0944 8 ...


520 €
Humenné
066 01
395 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ps 97 S "arrow"

Ps 97 S "arrow"

- [27.9. 2026]
Ps 97 S "arrow" predám PS 97 S "arrow" v kalibri 9x19 luger v zachovalom stave . Ku zbrani sú dve originál zásobníky , náhradné diely - originál vodiaca tyč pružiny ,záchyt záveru ... NP ZP samozrejmosť Tel. 0950739609


300 €
Sobrance
073 01
147 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Hornady 7,62x39, SUB-X, 255gr/16,5g.

Hornady 7,62x39, SUB-X, 255gr/16,5g.

- [22.9. 2026]
predám náboje Hornady 7,62x39, SUB-X, 255gr/16,5g. Cena: 2,50€/ks. ZP a PZ potrebný.


V texte
Hlohovec
920 01
124 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam strelivo 7,62x39

Predam strelivo 7,62x39

- [21.9. 2026]
Dobry den, predam Ruske cipovane strelivo kal. 7.62x39 balene po 500ks cena 0.39 eur/ks mozna mnozstevna zlava v pripade zaujmu k dispozicii aj ine kalibre ako .22lr, .223 rem, 9x19 moznost po dohode doviezt vramci zapadneho Slovenska


V texte
Bratislava
811 02
321 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ocelove zasobniky AK47 7,62x39

Ocelove zasobniky AK47 7,62x39

- [20.9. 2026]
Predam 2ks uplne nove ocelove zasobniky pre AK47 7,62x39 tak ako su na foto. Cena za jeden zasobnik je 25€. Plati do zmazania


25 €
Detva
962 05
136 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
AK47 - WBP Mini Jack 7,62x39

AK47 - WBP Mini Jack 7,62x39

- TOP - [18.9. 2026]
predám poľské AK47. Novovýroba, semiauto - netreba výnimku na nákup. Od firmy WBP, krátky 10 palec (dá sa zapísať na A), v kalibri 7,62x39. V cene dve úsťovky, pôvodná pažbička aj Magpul k2, popruh, kolimátor, 9 zásobníkov rôznych dĺžok. Minimálne strieľané, cca do 500 rán. Prepis na strelnici EMEL ...


1 200 €
Senec
903 01
800 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
CMMG MK47 Dissent 762x39

CMMG MK47 Dissent 762x39

- [17.9. 2026]
predám novú pušku s plnou zárukou CMMG MK47 mutant 7,62x39 zo sklopnou pažbou a naťahovacou pákou vpredu . MK47 je označovaná na najlepšiu modernu zbraň v kalibry 762 x 39 Dostupná bronzová a čierna


3 490 €
Bratislava
831 06
208 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
IŽ 18 7.62x39

IŽ 18 7.62x39

- [16.9. 2026]
predám gulovnicu IZ 18 kaliber 7.62x39. Vo veľmi zachovalom stave, rezba na pažbe, s montážnou na 25 optiku.


350 €
Levice
935 31
265 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám Strelivo 7,62x39 Svietiace Československé, aj po kuso

Predám Strelivo 7,62x39 Svietiace Československé, aj po kuso

- [14.9. 2026]
predám Strelivo 7,62x39 Svietiace Československé, aj po kusoch Kaliber: 7,62x39 Cena 0,40€/ks, Doveziem po trase: TT - PD, TT - NR - Vrable, alebo podľa dohody. KZ a ZP nutnosť! Len osobný odber. Možné dodať aj iné kalibre dohodou. Prosím primárne píšte email o koľko ks máte záuj ...


40 €
Trnava
917 02
326 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 7,62x39 CIP.

Predám 7,62x39 CIP.

- [13.9. 2026]
Dobry den, predam Ruske cipovane strelivo kal. 7.62x39 balene po 500ks cena 0.39 eur/ks mozna mnozstevna zlava v pripade zaujmu k dispozicii aj ine kalibre ako .22lr, .223 rem, 9x19, 12GA….


V texte
Nitra
949 01
328 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Strelivo 7,62x39mm C.I.P. (500ks)

Strelivo 7,62x39mm C.I.P. (500ks)

- [11.9. 2026]
Predam Ruske CIP strelivo kal. 7.62x39, balenie 500ks = 185€ (0,37€/ks) Predajca: ShadowArms, s.r.o., Martin Pre viac informácií alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať.


185 €
Martin
036 01
462 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
7.62x39 Cvičné

7.62x39 Cvičné

- [10.9. 2026]
predám 103ks cvičné. Tak ako su Na foto.1ks 0.35,-


V texte
Prešov
080 05
133 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám náboje 7,65 mm Brown. 7,62x39mm a 7,62x25 mm Tokarev

Predám náboje 7,65 mm Brown. 7,62x39mm a 7,62x25 mm Tokarev

- [10.9. 2026]
predám pištoľové náboje uvedené v texte inzerátu a na fotografii v kalibri 7,62x25 mm Tokarev strela FMJ 5,5 gramová celoplášť- cena za kus 0,30 eura. predám pištoľové náboje značky Sellier & Bellot uvedené v texte inzerátu a na fotografii, krabička obsahuje 25 kusov, v kalibri 7,65 mm Browning / 3 ...


V texte
Ružomberok
034 01
467 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Strelivo 7.62x39 5.45x39

Strelivo 7.62x39 5.45x39

- [7.9. 2026]
predám náboje 7,62x39, vojenské, cipované, pôvod Rumunsko, cca 70-80 roky, cena 0,37€ za kus, balené po 300ks, teda krabička za 111€, pri kúpe viac kusov dohoda. predám náboje 5,45x39, vojenské, cipované, pôvod ZSSR, zápalka Berdan, strela FMJ 3,45g, cena 0,55€ za kus, na predaj 1000ks za 550€ v ple ...


111 €
Tvrdošín
027 44
524 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
CZ 600 Lux (7,62x39)

CZ 600 Lux (7,62x39)

- [7.9. 2026]
predám guľovnicu opakovaciu CZ 600 LUX v kalibri 7,62x39. Tlmič Stalon XE149 M15x1, cal.30 .Puškohľad PARD Night Stalker 4K eX 940nm, digitálny prístroj deň/noc, nastrelená na prebíjane strelivo SST Hornady. Cena z Pardom 2250,00 €. Kupovaná 16.7.2025. Doživotná záruka na hlaveň a doživotnou garanci ...


1 500 €
Prešov
080 05
1633 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
MAXIM DEFENSE MDX:508, 7,62x39mm

MAXIM DEFENSE MDX:508, 7,62x39mm

- [3.9. 2026]
predám prémiovú americkú poloautomatickú zbraň platformy PDW/AR Maxim Defense MDX:508 v kalibri 7,62x39 mm. Zbrane série MDX boli pôvodne vyvinuté podľa prísnych požiadaviek jednotiek US SOCOM na maximálne spoľahlivú, vysoko účinnú a extrémne kompaktnú osobnú obrannú zbraň (PDW). Maxim Defense vy ...


3 800 €
Martin
036 01
511 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Strelivo 7.62x39 cena 0,36c/ks

Strelivo 7.62x39 cena 0,36c/ks

- [29.8. 2026]
Kontakt: +421 940 988 040 Predam strelivo 7,62x 39mm C.I.P. Balene po 1200ks. Cena ks 0.36€/ks = 432€ Odber: BA, PK, SC, TT Predaj mozny iba opravnenemu držiteľovi prislusnej kategorie. Nutne predlozit ZP + KZ


V texte
Senec
903 01
300 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Sport celkom: 63056, za 24 hodín: 2093

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko