Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Sport >

lavicky na


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 62
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Poľovnícka lavička

Poľovnícka lavička

- TOP - [28.9. 2026]
Predám poľovnícke lavičky. Výška sedenia 4m. Použitý nosný materiál 5x15cm. na streche použitá kvalitná strešná fólia FATRAFOL 810/V 1,80 mm. natretá vo farbe SLOVLUX. Odtieň podľa potreby.


500 €
Čadca
023 04
1560 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Profil polohovateľná lavica

Profil polohovateľná lavica

- [28.9. 2026]
Predám nové polohovateľné lavice 6 kusov. nastaviteľná chrbtová opierka ako aj sedlová časť. Uhly označené v chrómovej časti. Váha Lavičky - 48 kg Možnosť kúpy aj za 276 €. Osobne v Štúrove alebo na dobierku. Pozrite ďalšie moje inzeráty.


340 €
Štúrovo
943 01
45 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavicky na cvicenie

Lavicky na cvicenie

- [27.9. 2026]
lavicky na cvicenie. Polohovatelna lavicka trex 25eur. Polohovatelna lavicka 25 eur. Pevná lavicka šikmá (pre vysieho)20eur. Pritahy na chrbát 35eur. Eliptický trenažér crossgym 25eur.


20 €
Poprad
059 51
51 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Nafukovaci čln PROSCAN KRAKEN 400 AL - výpredaj

Nafukovaci čln PROSCAN KRAKEN 400 AL - výpredaj

- [27.9. 2026]
nafukovacie člny PROSCAN majú pevnú skladaciu podlahu z duralu (zliatina hliníka) s protišmykovou úpravou, zalaminátované zrkadlo a nafukovací kýl. Rozmery: dĺžka 400 cm, šírka 182 cm, priemer valca 45 cm , hmotnosť 84 kg, nosnosť 920 kg, Maximálny povolený výkon motora 22,1 KW / 30 HP. Výbava člna ...


1 170 €
Žilina
010 01
24 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Multifunkčná lavička s kladkou  TREX SPORT  -  NOVÁ,TOP STAV

Multifunkčná lavička s kladkou TREX SPORT - NOVÁ,TOP STAV

- [25.9. 2026]
VOLAJTE: 0940100191 ! Dobrý deň,predám túto ako NOVÚ resp.ZÁNOVNÚ multifunkčnú lavicu s kladkou zn.TREX SPORT čiernej farby (NOVŠÍ model vylepšený o výsuvné stojany a stabilnejší s vyššou nosnosťou ako jeho starší predchodca) ! Lavička je v PERFEKTNOM, BEZCHYBNOM STAVE (TOP STAV) ! Cena no ...


119 €
Košice
040 12
77 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Pramica, veslica, rybársky čln Karolina 330

Pramica, veslica, rybársky čln Karolina 330

- [24.9. 2026]
Pramica, rybársky čln, veslica, loď Karolina 330 je nový laminátový čln. Jedná sa o novú dvojplášťovú pramicu so širokým dnom, ktoré zaisťuje vysokú stabilitu. na uloženie vecí v suchu sú k dispozícii dve schránky. Súčasťou je 1 ks lavičky s variabilným umiestnením a úväzové oko na prove. Rozmery: ...


899 €
Česká republika
110 00
135 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Posilňovacie stroje - posilovňa- dovoz v okrese zdarma

Posilňovacie stroje - posilovňa- dovoz v okrese zdarma

- [24.9. 2026]
Predám kompletne zariadenie z mojej posilovne,činky,lavičky,bench,tyče,závažia,kotúče tak ako na foto. Cena za celok spolu,viem naložiť a doviezť v rámci okresu Košice zdarma,0907088810


999 €
Košice
040 12
168 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Pramice, rybářský člun, veslice,  loď Karolina 330

Pramice, rybářský člun, veslice, loď Karolina 330

- [23.9. 2026]
Pramica, rybársky čln, veslica, loď Karolina 330 je nový laminátový čln. Jedná sa o novú dvojplášťovú pramicu so širokým dnom, ktoré zaisťuje vysokú stabilitu. na uloženie vecí v suchu sú k dispozícii dve schránky. Súčasťou je 1 ks lavičky s variabilným umiestnením a úväzové oko na prove. Rozmery: ...


899 €
Česká republika
110 00
136 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam lavicky

Predam lavicky

- [22.9. 2026]
Predam dve lavicky na posilovanie ako na foto. Mozny osobny odber v PO.


30 €
Prešov
080 01
78 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Laminátový čln 340x125cm

Laminátový čln 340x125cm

- [22.9. 2026]
Predám dvojplášťový laminátový čln Trimaran 340 s trimaránovou konštrukciou trupu.Vďaka trimaránovej konštrukcii trupu má čln výborné plavebné vlastnosti, dobrú smerovú stabilitu a veľmi dobrú stablitu na hladine aj vo vyšších vlnách. Čln je prispôsobený pre použitie elektromotora alebo spaľovacieho ...


1 089 €
Trenčín
911 01
82 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Posilňovací stroj

Posilňovací stroj

- [22.9. 2026]
Posilňovací stroj na brucho Snívate o plochom bruchu? Posilňovací stroj na brucho je dokonalým partnerom na vašej ceste k dosiahnutiu vašich fitness cieľov! Vďaka nemu dosiahnete úžasné výsledky bez opustenia domova. Investujte do zdravia a dobrej kondície! 5 úrovní nastavenia sklonu nastavt ...


50 €
Prešov
082 06
50 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Nafukovaci čln PROSCAN KRAKEN 2 - 400 AL

Nafukovaci čln PROSCAN KRAKEN 2 - 400 AL

- [21.9. 2026]
nafukovacie člny PROSCAN vo vylepšenej verzii KRAKEN 2 majú posuvné lavičky, pevnú skladaciu podlahu z duralu (zliatina hliníka) s protišmykovou úpravou, zalaminátované zrkadlo a nafukovací kýl. Rozmery: dĺžka 400 cm, šírka 182 cm ( W * 210 cm ), priemer valca 45 cm , hmotnosť 84 kg ( W * 89 kg ), ...


1 659 €
Žilina
010 01
82 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám Čln Gladiator330

Predám Čln Gladiator330

- [20.9. 2026]
Predám nafukovací čln gladiator 330 s domplnkami (700€) a motor honda 2.3hp ( vzduchom chladený, integrovaná nádrž - 300€) Spolu za 900€ Nebol ani raz na vode, kopec doplnkov vo výbave vidieť na fotkách ako sú polstrované lavičky s úložným priestorom, vak v prednej časti, prekrytie prednej časti, b ...


900 €
Košice
040 17
153 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Nafukovaci čln PROSCAN KRAKEN 2 - 430 AL

Nafukovaci čln PROSCAN KRAKEN 2 - 430 AL

- [20.9. 2026]
nafukovacie člny PROSCAN vo vylepšenej verzii KRAKEN 2 majú posuvné lavičky, nafukovací kýl, zalaminátované zrkadlo, pretlakový ventil, pevnú skladaciu podlahu z duralu (zliatina hliníka) s protišmykovou úpravou a najväčšiu výbavu v cene. Člny sú zvárané. Rozmery: dĺžka 430 cm, šírka 188 cm, priem ...


1 979 €
Žilina
010 01
95 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

- [19.9. 2026]
Predám posilňovacie vybavenie Priemer kotúčov ,ktoré predávam samostatne je 20mm 2 x 20kg kotúč Energetics 92€ 2,3€/kg 2 x 20kg kotúč Domyos 92€ 2,3€/kg 2 x 10kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 10kg kotúč Fitforce 92€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Fitforce ...


V texte
Žilina
013 41
243 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavicka s adapterom

Lavicka s adapterom

- [17.9. 2026]
Ponukam lavicku s adapterom na nohy,sirka lavicky 28.5cm,dlzka 122cm,moznost dovozu BA,DS


100 €
Bratislava
821 04
137 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Nafukovací čln YUKON Allroundmarin

Nafukovací čln YUKON Allroundmarin

- [17.9. 2026]
Rozmery: dĺžka 348 cm, šírka 150 cm, priemer valca 41 cm, hmotnosť 28 kg, nosnosť 500 kg, Výbava člna: Transportná taška, Lepiaca sada, Veslá, Lavičky 2 ks, Pumpa Člny môžu byť používané pri teplote prostredia od - 30 ° C do + 70 ° C aj v slanej vode. nafukovacie člny YUKON 350 Allroundmarin sú v ...


1 280 €
Žilina
010 01
109 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Polohovateľná lavica 0-85 stupňov

Polohovateľná lavica 0-85 stupňov

- TOP - [17.9. 2026]
Predám nový model poloprofesionálnej Polohovacej lavičky na cvičenie - bench lavica - v časti chrbta užšia opierka - uhol od 0-85 stupňov - váha cca 37kg - protišmykový poťah - kolieska pre ľahký posun Osobne vo Veľkom Záluží alebo doprava po dohode. Kontakt: 0940843639 ostatné moje inzeráty: TSR ...


260 €
Nitra
951 35
2260 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavička na cvičenie

Lavička na cvičenie

- [14.9. 2026]
Predam lavicky na cvičenie - používané, osobný odber Jedna lavička 30 Spolu za 50


30 €
Prešov
082 05
360 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
prívlačový komplet

prívlačový komplet

- [14.9. 2026]
Predám kompletnú prívlačovú výbavu vhodnú pre začiatočníka aj pokročilého rybára. Set obsahuje všetko potrebné na lov dravcov – stačí zobrať k vode a chytať. púvodná cena vyše 450 eur Obsah setu: Veľká rybárska taška priestranná, viac priehradiek pevná konštrukcia, vhodná na prenášanie kompl ...


Ponúknite
Bratislava
811 01
320 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 4 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Sport celkom: 63223, za 24 hodín: 2485

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko