Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Sport >

bench lavička


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 58
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Bench lavička

Bench lavička

- [1.10. 2026]
Predám bench lavičku stav viď. foto, chýba krytka na jednu nohu, kto bude chcieť vie niečím nahradiť. Používaná ale pevná a pripravená na ďalšie použitie (nie je miesto na používanie), s potrebnými šroubami a pár vecami nadrámec klasickej bench lavičky , lavička je v demonte. Písať SMS, vážny záuje ...


100 €
Zvolen
960 01
36 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Posilovacia zostava

Posilovacia zostava

- [1.10. 2026]
Predám túto posilovaciu zostavu 1x lavička na bench,1x Stojany na drepy, 1x Zavesná Hrazda,1x tyč na závažia Závažia 2x20kg 2x10kg 6x5kg 4x2.5kg Všetko spolu za 200€


200 €
Rožňava
049 71
54 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predáme profi fitness vybavenie do Gymu

Predáme profi fitness vybavenie do Gymu

- TOP - [1.10. 2026]
Bud v celku za super zlavu, alebo jednotlivo. ⬇️⬇️⬇️ Technogym: 1. Predane 2.Predane 3.arm curl 4.kolo s opierkou 5.Crosstrainer + pas beziaci Technogym 6. Predane Startrac: 7.1x steper 8-9.2x crostrainer 10.1x bike 11.1x recumbent bike 13. glute press 14. rotana 15 ...


6 900 €
Malacky
901 01
711 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Bench lavica / lavička na cvičenie

Bench lavica / lavička na cvičenie

- [1.10. 2026]
Predám novú poloprofesionálnu polohovateľnú lavičku na cvičenie parametre: - možnosť nastaviť uhol od 0-85 stupňov - váha cca 37kg - kvalitný protišmykový poťah - kolieska v zadnej časti pre pohodlný posun Osobne vo Veľkom Záluží 951 35 alebo kuriérom Kontakt: 0940843639 Celá moja ponuka: TSR - ...


260 €
Nitra
951 35
109 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Sada jednoručných činiek, lavička a bicepsová činka

Sada jednoručných činiek, lavička a bicepsová činka

- [29.9. 2026]
Predám nevyužívanú, ako novú nastaviteľnú lavičku značky Impulse Fitness SL7011 FID bench, jednoručné pogumované činky v páre od 2kg do 20kg značky Ironlife so stojanom a bicepsovú EZ tyč spolu so závažiami - 1 pár 5kg a 2páry 10kg značky Ironlife. Všetko ako nové, nepoužívané. Predávam to len všetk ...


1 200 €
Senec
900 42
82 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Posilňovacia lavička Hop-Sport + činky a extra závažia

Posilňovacia lavička Hop-Sport + činky a extra závažia

- [27.9. 2026]
Predám posilňovaciu zostavu Hop-Sport na domáce cvičenie. Súčasťou zostavy je: - polohovateľná lavička s výškovo nastaviteľnými stojanmi na veľkú činku, - bicepsová opierka – modlitebník, - nadstavec na precvičovanie nôh, - rovná obojručná tyč, - zahnutá EZ tyč, - dve nakladacie jednoručk ...


250 €
Žilina
010 15
241 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Posilňovacia zostava - Lavička, stojan, os aj kotúče

Posilňovacia zostava - Lavička, stojan, os aj kotúče

- [27.9. 2026]
Predám kompletnú posilňovaciu zostavu – lavička, stojan, os aj kotúče (130kg) Predávam kompletný silový set – ideálne pre domácu posilňovňu alebo garáž. Čo zostava obsahuje: bench lavička s masívnym stojanom, vrátane zvýšenej časti pre spotera Nastaviteľná výška uloženia osy (podľa dĺžky r ...


500 €
Košice-okolie
044 14
127 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Bradla,hrazda,lavicka , cinka

Bradla,hrazda,lavicka , cinka

- [26.9. 2026]
Predam tuto vezu , vyskovonastavitelna hrazda, bradla, lavicka na bench.Plus pridam rovnu tyc s cementovymi kotucmi 60kg Cena pevna,iba osobny odber, spekulanti nevolat,kto prvy pride tomu predam... Vsetko kupovane v priebehu leta,cize stav zanovne.par krat cvicene


180 €
Trenčín
911 01
108 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Profi lavička kettler

Profi lavička kettler

- [26.9. 2026]
Predám pevnú polohovateľnú lavičku na bench predkopy od profi značky kettler je ako nová žiadna prepotená koženka


90 €
Trnava
919 65
87 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Multifunkčná lavička s kladkou  TREX SPORT  -  NOVÁ,TOP STAV

Multifunkčná lavička s kladkou TREX SPORT - NOVÁ,TOP STAV

- [25.9. 2026]
VOLAJTE: 0940100191 ! Dobrý deň,predám túto ako NOVÚ resp.ZÁNOVNÚ multifunkčnú lavicu s kladkou zn.TREX SPORT čiernej farby (NOVŠÍ model vylepšený o výsuvné stojany a stabilnejší s vyššou nosnosťou ako jeho starší predchodca) ! lavička je v PERFEKTNOM, BEZCHYBNOM STAVE (TOP STAV) ! Cena no ...


119 €
Košice
040 12
137 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
lavička na cvičenie bench press

lavička na cvičenie bench press

- [23.9. 2026]
predám aj s činkami


119 €
Nové Mesto n.Váhom
916 22
120 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
lavicka na bench, posilovanie

lavicka na bench, posilovanie

- [23.9. 2026]
predam ako novu lavicku zipro, na bench press, osobne Pe, bezchybny stav, plati do zmazania inzeratu.


80 €
Partizánske
958 01
131 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám lavičku,kotúče,tyče atd posilovanie

Predám lavičku,kotúče,tyče atd posilovanie

- [22.9. 2026]
Dobrý ponúkam lavičku na bench press, plus rôzne veci na posilňovanie jednorucky Z tyč ,klasic tyč kotúče lavička ,ako nová ,,koliecko na brucho+švihalo+2 sady na klikovanie ,,2 opasky na závažie,,cena za všetko 100€ zavadzia mi to ďakujem …..


100 €
Prievidza
971 01
277 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavicka na cvicenie Nohrd WeightBench Cherry

Lavicka na cvicenie Nohrd WeightBench Cherry

- [20.9. 2026]
Predam tuto luxusnu lavicku na cvicenie znacky Nohrd, model Weightbench Cherry. Nemecka vyroba, nosnost 400kg, z ceresnoveho dreva potiahnuta kozou. (ziadna kozenka) Viac info tu: https://www.nohrd.com/us/weightbench-cherry.html Stav - lavicka je ako nova, bez akychkolvek znamok pouzivania. ...


700 €
Senec
900 46
137 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

- [19.9. 2026]
Predám posilňovacie vybavenie Priemer kotúčov ,ktoré predávam samostatne je 20mm 2 x 20kg kotúč Energetics 92€ 2,3€/kg 2 x 20kg kotúč Domyos 92€ 2,3€/kg 2 x 10kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 10kg kotúč Fitforce 92€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Fitforce ...


V texte
Žilina
013 41
298 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
MASTER POSEIDON MULTIFUNKČNÁ POSILŇOVACIA VEŽA 65 KG

MASTER POSEIDON MULTIFUNKČNÁ POSILŇOVACIA VEŽA 65 KG

- [19.9. 2026]
Predám multifunkčnú posilňovaciu vežu MASTER Poseidon – kvalitná a robustná veža na domáce cvičenie celého tela. 💪 65 kg závažie 💪 horná + spodná kladka 💪 butterfly / prsia 💪 bench press 💪 predkopávanie nôh 💪 bradlá / dipy 💪 lavička + ďalšie stanoviská Hmotnosť veže cca 154 kg, rozmery približne 1 ...


280 €
Žiar nad Hronom
965 01
294 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Bench lavicka

Bench lavicka

- [19.9. 2026]
Operadlo nastavitelne v 6 urovniach, poskytuje 3 stupnove nastavenie sedadla. Skladatelna a lahko ulozitelna


130 €
Martin
036 01
108 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Multifunkčná posilňovacia lavička

Multifunkčná posilňovacia lavička

- [17.9. 2026]
Predám multifunkčnú polohovateľnú lavičku so samostatným stojanom na veľkú činku a opierkou na ruky. lavička má nastaviteľný sklon operadla a je vhodná na bench press, šikmý bench, drepy, cvičenie s jednoručkami aj ďalšie cviky. Zostava je zachovalá a plne funkčná. Predávam z dôvodu nevyužívania.


170 €
Bratislava
841 03
194 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavička na cvičenie + závažia

Lavička na cvičenie + závažia

- [17.9. 2026]
Predám lavičku na benchpress, lavičku na brušáky, nakladacie tyče na cvičenie, nakladacie jednoručky a kotúče na cvičenie. lavička na benchpress 60€ lavička na brušáky 40€ Tyče 20€/ks Rôzne závažia (1,25; 2,5; 5; 7,5; 10; 16 a iné spolu +-200kg) 1,5€/kg Pri odbere všetkého spolu možná dohoda na c ...


V texte
Nitra
949 01
230 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lavička bench press

Lavička bench press

- [16.9. 2026]
Predám poctivý masívny benchpres vyrobený s jaklov 50x50. Ležadlo obsite ribstop látkou (vodeodolná, oderu odolná). lavička je masívna, takže iba osoby odber (dá sa rozobrať (viz foto) vojde sa do osobného auta) . Rozmery lavičky 140x123cm Min výška drziakov 88cm Max výška drziakov 112cm Rozteč drž ...


90 €
Gelnica
055 52
166 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Sport celkom: 63056, za 24 hodín: 2093

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko