Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Sport >

120cm tyče


List inzerátov
Zobrazených 1-8 inzerátov z 8
Cena
Lokalita
Zobrazenie
-- EZ A SEZ TYČ 50MM [BICEPSOVÁ LOMENÁ OS 120CM] --

-- EZ A SEZ TYČ 50MM [BICEPSOVÁ LOMENÁ OS 120CM] --

- [2.10. 2026]
Ponúkam na predaj nové, zabalené, nepoužívané EZ a SEZ tyče na olympijské kotúče. Bicepsová tyč EZ má lomený úchop, zatiaľ čo SEZ je silno lomená verzia na cvičenie bicepsu a tricepsu. EZ tyč: - Prevedenie: Chróm - Priemer úchopu: 28 mm - Priemer nakladacej časti: 50 mm - Dĺžka tyče: 120 cm ...


50 €
Nitra
951 35
162 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
120cm tyče na biceps / triceps

120cm tyče na biceps / triceps

- [2.10. 2026]
Predám nepouživáne krátke olympijske tyče: 150€ - Otočná tyč s veľkými ložiskami 55€ - Rovná tyč na biceps 60€ - Silno lomená tyč na biceps 55€ - Jemne lomená tyč Tyč s veľkými ložiskami má cca 15kg, ostatné 9kg Osobne vo Veľkom Záluží alebo kuriérom Mám aj rôzne kotúče a iné vybavenie na cvič ...


55 €
Nitra
951 35
61 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám stolný futbal Kalčeto úplne nový kus

Predám stolný futbal Kalčeto úplne nový kus

- [29.9. 2026]
Predám stolný futbal Kalčeto úplne nový kus, ešte zabalený v krabici, mahagon farba, viem poslať aj po celej SR po dohode, poplatok za dopravu: 28,9eur Najlepšie osobný odber priamo v TT po dohode, medzi 8.00-16.30hod. Technické parametre: farba: červeno-hnedý (čerešňa/mahagon) materiál: MDF ...


195 €
Trnava
917 01
55 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Hacken drep s vodiacimi kolieskami

Hacken drep s vodiacimi kolieskami

- [22.9. 2026]
Predám NOVÝ nepoužívaný hackendrep s vodiacimi kolieskami, nosnosť cez 300kg nerezové vodiace tyče, profi prevedenie, silónové kolieska s ložiskami Olympijské tŕne na nakladanie a odkladanie kotúčov. Nastaviteľná platforma na nohy. Pevná zváraná konštrukcia, profi prevedenie. Tŕne na kotúče s ...


1 200 €
Košice-okolie
044 14
92 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Multipress/ Smith s vodiacimi kolieskami

Multipress/ Smith s vodiacimi kolieskami

- [22.9. 2026]
Predám NOVÝ multi press, bežec obsahuje silónové kolieska s ložiskami pre lepší chod, nakladacia tyč je nerezová ako aj vodiace tyče a koliky. Vzadu sa nachádzajú 4x tŕne na odkladanie kotúčov (50mm olympijske). Profi prevedenie. Stroj je vhodný do fitness centier ako aj do domácnosti. Stroj je ...


1 150 €
Košice-okolie
044 14
132 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

Fitness vybavenie | činky, kotúče. lavičky, tyče + uzávery

- [19.9. 2026]
Predám posilňovacie vybavenie Priemer kotúčov ,ktoré predávam samostatne je 20mm 2 x 20kg kotúč Energetics 92€ 2,3€/kg 2 x 20kg kotúč Domyos 92€ 2,3€/kg 2 x 10kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 10kg kotúč Fitforce 92€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Domyos 46€ 2,3€/kg 4 x 5kg kotúč Fitforce ...


V texte
Žilina
013 41
301 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Jednoručná činka – tyč

Jednoručná činka – tyč

- [16.9. 2026]
Predám úplne nové, zabalené, kvalitné jednoručné činky - tyče s priemerom 50mm, zn. MYGYM. Na činky možno nakladať kotúče s priemerom 50mm. K činke sú na predaj aj kotúče a uzávery. Priemer na kotúče: 50mm Váha: 5.5 kg Dĺžka: 120cm Povrchová úprava: chróm Cena: 29 € / ks Môžete si ...


V texte
Trenčín
911 01
950 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Scottova bicepsova lavica - nastaviteľná

Scottova bicepsova lavica - nastaviteľná

- [8.9. 2026]
Nastaviteľná scottová bicepsová lavica. Perfektná pomôcka na izolované cvičenie svalov rúk, najmä bicepsov bez prílišného namáhania chrbta. Dve výškové pozície na uloženie činky. Je pevná a stabilná. Má nohy z odolnej gumu, ktorá tlmí vibrácie, zabraňuje šmyknutiu a chráni podlahu. Rozmery lavice: ...


250 €
Košice
040 01
289 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať



©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Sport celkom: 62284, za 24 hodín: 2048

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko