MaxBike 27.5
- [20.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať


















Cauko, mam na predaj vyskladany hardtail na rame MaxBike.
Bicykel je v super stave kedze sa na nom skoro vobec nejazdilo.
Komponenty a špecifikácia:
Vidlica: Fox Factory 34
Brzdy: Shimano XT
Kolesa: DT Swiss E512
Plaste: Continental Cross King
Full Shimano XT vybava (brzdy, radenie, kluky...)
Ostatne komponenty su od Ritchey (riaditka, sedlo, predstavec, sedlovka...)
Bicykel je v super stave kedze sa na nom skoro vobec nejazdilo.
Komponenty a špecifikácia:
Vidlica: Fox Factory 34
Brzdy: Shimano XT
Kolesa: DT Swiss E512
Plaste: Continental Cross King
Full Shimano XT vybava (brzdy, radenie, kluky...)
Ostatne komponenty su od Ritchey (riaditka, sedlo, predstavec, sedlovka...)
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *